O nas

Marka Planet Cash wprowadzona na rynek przez Spółkę ITCARD w 2012 roku, to najszybciej rozwijająca się, niezależna sieć bankomatów i wpłatomatów, która jako jedyna w Europie umożliwia wypłaty biometryczne.

Aktualnie w ramach sieci Planet Cash działa ponad 2000 bankomatów usytuowanych na terenie całej Polski. Jesteśmy dostępni w wybranych sklepach w ogólnopolskich sieciach handlowych: Carrefour, Intermarche, Biedronka oraz Społem. Nasze bankomaty znajdziesz również w placówkach Banku BGŻ BNP Paribas SA, wybranych Bankach Spółdzielczych oraz innych dogodnych lokalizacjach takich jak stacje Metra.

Sieć Planet Cash oferuje kompleksowe rozwiązania akceptacji kart płatniczych Visa i MasterCard w bankomatach, wszędzie tam, gdzie ważny jest szybki dostęp do gotówki.
W Planet Cash wszystko znajdziesz w jednym miejscu – nowoczesne bankomaty biometryczne renomowanych producentów takich jak Wincor Nixdorf, Diebold, NCR, obsługę kart płatniczych Visa i MasterCard, wypłaty biometryczne oraz doładowania telefonów komórkowych i transakcje w walucie karty DCC.

Nasz zespół ekspertów oraz zaplecze technologiczne, zapewniają realizację usług o najwyższym standardzie z zachowaniem uzgodnionego poziomu jakości. Nasze systemy oraz procesy obsługi spełniają restrykcyjne wymogi zabezpieczeń zgodne ze standardem PCI DSS. Dzięki temu współpraca z nami gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa procesowanych danych kartowych. Certyfikat bezpieczeństwa PCI DSS odnawiany jest przez nas corocznie.
Planet Cash to nie tylko nowoczesne bankomaty, ale również obsługa Klienta na najwyższym poziomie, która jest naszym atutem na tle innych firm. Posiadaczom kart zapewniamy całodobowe wsparcie Help Desk. W Planet Cash masz pewność, że szybko i sprawnie uzyskasz odpowiedzi na wszystkie pytania oraz pomoc naszego zespołu ekspertów.

Planet Cash - ITCARD Company

ITCARD Centrum Technologii Płatniczych SA jest drugim, największym centrum obsługi i processing bankomatów w Polsce. Głównym przedmiotem działalności ITCARD jest obsługa bankomatów, terminali płatniczych POS, kart płatniczych VISA i Master Card oraz obsługa autoryzacji transakcji płatniczych. Do ITCARD należy ogólnopolska sieć bankomatów Planet Cash, sieć terminali płatniczych Planet Pay oraz internetowa galeria handlowa Planet Plus. Dowiedz się więcej na www.itcard.pl